Мэдээлэл
Худалдааны зар
АВЬЯАСЛАГ ХИШИГ АРВИНЧУУД” шинэ жилийн гурав дахь ээлжийн арга хэмжээ амжилттай болж өнгөрлөө БУЦАХ

АВЬЯАСЛАГ ХИШИГ АРВИНЧУУД” шинэ жилийн гурав дахь ээлжийн арга хэмжээ амжилттай болж өнгөрлөө

"ХИШИГ АРВИН ГРУПП"-ын "АВЪЯАСЛАГ ХИШИГ АРВИНЧУУД”  шинэ жилийн ёслол хүндэтгэлийн арга хэмжээний гурав дахь ээлж 2018 оны 12-р сарын 17-нд амжилттай зохион байгуулагдаж, хамт олноороо мартагдашгүй нэгэн үдшийг тэмдэглэн өнгөрүүллээ. 

Энэ үдэш Хишиг арвинчууд 2018 оны ажил бүтээлээ дүгнэж, байгууллагын шилдэг, тэргүүний, үлгэр жишээ ажилтнуудаа шагнаж урамшуулав. 

БАЙГУУЛЛАГЫН ШИЛДЭГ 5 АЖИЛТНЫГ ШАГНАВ.

ТӨСӨЛ

ХЭЛТЭС

ОВОГ

НЭР

АЛБАН ТУШААЛ

1

Хот

Захирлуудын зөвлөл

Майнбаяр

Тулгат

Дэд захирал

2

Санхүү,нягтлан бодох бүртгэлийн газар

Гомбосүрэн

Мөнхтуяа

Санхүүжилт хариуцсан менежер

3

Хүний нөөц, хууль эрх зүйн газар

Жигжид

Мягмарсүрэн

Хууль, эрх зүйн албаны менежер

4

Цэвэгдорж

Чулуунчимэг

Хүний нөөцийн ажилтан

5

Овоот толгой

Хангамж

Түмэнбаяр

Баярмагнай

Уурхайн хангамжийн мэргэжилтэн

 

БАЙГУУЛЛАГЫН ТЭРГҮҮНИЙ АЖИЛТАН-аар дараах 26 ажилчид шалгарав.

ТӨСӨЛ

ХЭЛТЭС

ОВОГ

НЭР

АЛБАН ТУШААЛ

1

ЭТТ

ЭМААБО

Хасрагчаа

Мөнхнайрамдал

Аюулгүй ажиллагааны ажилтан 1

2

Хот

Аж ахуйн хангамж, үйлчилгээний алба

Түгж

Бат-Орших

Ахлах тогооч

3

ЭТТ

Засвар

Лхагва

Дарханбат

Дугуйн мастер

4

ЭТТ

Батмөнх

Билэгт

Механик 2

5

Баянгол

Эрдэнэбаатар

Тэмүүжин

Механик 2

6

Овоот толгой

Болд

Батбаяр

Механик 3

7

ЭТТ

Агваандорж

Батжаргал

Гагнуурчин

8

ЭТТ

Цэрэндорж

Батбаяр

Кранист

9

ЭТТ

Дашцэрэн

Батцэрэн

Дампын оператор /тосолгоо/

10

ЭТТ

Хусман

Алмабек

Дунд оврын жолооч /тосолгоо/

11

Хот

Санхүү,нягтлан бодох бүртгэлийн газар

Миша

Даваадулам

Түлшний нягтлан бодогч

12

Овоот толгой

Уул

Жигмэд

Бямбасүрэн

Маркшейдер инженер 2

13

Баянгол

Олдох

Бөхчулуун

Бульдозерын оператор

14

Оюу толгой

Мажигрэнцэн

Хонгор

Кранист

15

ЭТТ

Дагдан

Пүрэвбаатар

Дампын оператор

16

ЭТТ

Мурат

Хайрат

Дампын оператор

17

ЭТТ

Дэлэг

Баасанжаргал

Дампын оператор

18

ЭТТ

Эрдэнэшан

Даваасүрэн

Дампын оператор

19

ЭТТ

Намжил

Отгонбаяр

Дампын оператор

20

Овоот толгой

Тэгшжаргал

Баасандорж

Дампын оператор

21

Баянгол

Лхагваа

Үүрийнцолмон

Дампын оператор

22

ЭТТ

Лувсанданзан

Оюунбилэг

Дампын оператор

23

ЭТТ

Энхболд

Пүрэвсүрэн

Дампын оператор

24

ЭТТ

Мягмаржав

Мөнх-Оргил

Уулын туслах ажилтан

25

Хот

Техник ашиглалт, хангамжийн газар

Одгэрэл

Өсөхбаяр

Төсөл хариуцсан ахлах ажилтан

26

Хот

Дамдинхорол

Чүлтэмсүрэн

Хангамж худалдан авалтын ажилтан

 

Мөн байгууллагын ҮЛГЭР ЖИШЭЭ АЖИЛТАН шагналаар дараах 7 ажилтныг шагналаа.

ТӨСӨЛ

ХЭЛТЭС

ОВОГ

НЭР

АЛБАН ТУШААЛ

1

ЭТТ

Төв

Очирбат

Ариунзаяа

Уурхайн хүний нөөцийн ажилтан

2

ЭТТ

Түлш

Бадамдорж

Ганхүү

Түлшний хяналтын ахлах ажилтан

3

Овоот толгой

Уул

Уранцэцэг

Цэнгэл

Экскаваторын оператор

4

Баянгол

Ойдов

Болдбаатар

Экскаваторын оператор

5

ЭТТ

Кэмп аж ахуй

Лхагва

Дэлгэрцэцэг

Үйлчилгээний ажилтан

6

Оюу толгой

Харуул хамгаалалт

Должинжав

Нямдорж

Харуул хамгаалалтын ажилтан

7

Хот

Даваахүү

Энхболд

Харуул хамгаалалтын ажилтан

 

Хүндэтгэлийн арга хэмжээний үеэр "KHISHIGARVIN’S GOT TALENT" урлагийн уралдаант шалгаруулалт зохион байгуулагдаж доорх үзүүлэлтээр авьяаслаг ажилтан, багийг шалгаруулав.   

  1. УР ЧАДВАР / АВЬЯАС /
  2. ТАЙЗНЫ СОЁЛ
  3. ХУВЦАСЛАЛТ
  4. ЗОХИОН БАЙГУУЛАЛТ
  5. ЦАГ БАРИМТЛАЛ

1-р байр Төв оффисын хамтлаг бүжиг / Ю.Оюундэлгэр, Б.Одмандах, Ө.Мөнхзаяа, Б.Мөнхсаруул, Б.Лхамсүрэн, У.Барсболд, С.Ариунтунгалаг, Л. Түвшинбаяр, Б.Ренчинханд, Д.Чүлтэмсүрэн, Г.Бямбаням/ дуучин М.Мөнгөншагай /тооцооны нягтлан бодогч/ 2.000.000₮

2-р байр ЭТТ төслийн 2р баг Сүүдрийн үзүүлбэр /1.500.000₮/

3-р байр Баянгол төслийн Лимбэний үзүүлбэр Д.Манлайбаяр /Механик-4/ 1.000.000₮

 

 

Шинэ жилийн баярын арга хэмжээний үеэр зохион байгуулсан сугалаагаар дараах 20 азтан тодорч шагналаа гардан авлаа. 

ОВОГ

НЭР

АЛБАН ТУШААЛ

Сугалаа

ТӨСӨЛ

1

Жүгдэрнамжил

Амартүвшин

Дунд оврын жолооч /Sinotruck/

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

2

Бат-Эрдэнэ

Баасанжав

Засварын мастер

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

3

Соронзонболд

Батхолбоо

Талх, нарийн боовчин

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

4

Самдан

Буяндалай

Дампын оператор

Манжуур аялах эрх

Овоот толгой

5

Болд

Бямбацогт

Засвар төлөвлөлтийн инженер

Манжуур аялах эрх

Оюу толгой

6

Ядамжав

Мягмарсүрэн

Дампын оператор

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

7

Жаргалсайхан

Наранхүү

Механик 3

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

8

Лхагважав

Очир-Эрдэнэ

Механик 3

Манжуур аялах эрх

Овоот толгой

9

Атар

Санчир

Дампын оператор

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

10

Лхагважав

Түвшинжаргал

Дампын оператор

Манжуур аялах эрх

ЭТТ

11

Нямсүрэн

Ууганбаатар

Механик 3

Манжуур аялах эрх

Оюу толгой

12

Жамсранжав

Энхсайхан

Дунд оврын жолооч /түлш/

Манжуур аялах эрх

АЦО

13

Ганхуяг

Алтантогтох

Уулын туслах инженер

МТ 300'000₮ шатахууны эрх

ЭТТ

14

Гандэмбэрэл

Болд-Эрдэнэ

Барилгын инженер

МТ 300'000₮ шатахууны эрх

Оюу толгой

15

Цэрэндорж

Мөнх-Эрдэнэ

Дампын оператор

МТ 300'000₮ шатахууны эрх

ЭТТ

16

Цэвгээ

Алтангэрэл

Харуул хамгаалалтын ажилтан

CAT 500'000₮ эрхийн бичиг

УБ

17

Батдэлгэр

Одбаяр

Механик 3

CAT 500'000₮ эрхийн бичиг

ЭТТ

18

Өөдөө

Бат-Эрдэнэ

Засварын мастер

1 сарын цалин

ЭТТ

19

Юүнгэрцэцэг

Сэлэнгэсайхан

Механик 3

1 сарын цалин

Овоот толгой

20

Жаргалсайхан

Эрдэнэбилэг

Механик 4

Iphone XR

Овоот толгой

 

Сугалааны супер шагнал болох IPhone XR- г хожсон азтан Овоот толгой төслийн Ж. ЭРДЭНЭБИЛЭГ
/Механик-4/

Нэг сарын цалингаар шагнуулсан азтан ЭТТ төслийн Засварын мастер Ө. БАТ-ЭРДЭНЭ

Нэг сарын цалингаар шагнуулсан азтан Овоот толгой төслийн Ю. СЭЛЭНГЭСАЙХАН /Механик-3/

CATERPILLAR -ын дэлгүүрээр үйлчлүүлэх 500.000₮ эрхийн бичиг хожсон азтан Ц. АЛТАНГЭРЭЛ
/Харуул хамгаалалтын ажилтан/

CATERPILLAR -ын дэлгүүрээр үйлчлүүлэх 500.000₮ эрхийн бичиг хожсон азтан ЭТТ төслийн Б. ОДБАЯР
/Механик-3/

“Магнай Трейд” ХХК-иар үйлчлүүлэх 300.000₮-ийн эрхийн бичиг хожсон азтан ЭТТ төслийн өөрөө буулгагч машины оператор Ц.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

 

Манай арга хэмжээнд “Дижитал” хамтлаг, “FREEZONE” хамтлагийн дуучин МУСТА Э.Энхтөр, МУСТА дуучин Сэрчмаа, Амьд хөгжмийн хамтлаг,  “Карнавал” бүжгийн хамтлаг зэрэг хамтлагууд ая дуугаа өргөж баяр дээр, баяр нэмлээ.

 

Шинэ жилийн арга хэмжээнд оролцсон гурав дахь ээлжийн нийт ажилчиддаа шинэ оны баярын мэнд хүргэе!!!

Үзүүлбэрүүдийг дараах link-ээр орж үзнэ үү.

https://www.youtube.com/watch?v=ZM7jEDcpPxY&list=UUDrgJ7IyH1yMc55c2re5Szw